Hakkımızda

2004 Yılında sıfırdan başladığımız reklam sektörüne her geçen gün tecrübelerimize yenilerini ekleyerek bugünlere geldik. Yıllar içinde kazandığımız bilgi ve tecrübeler yapılan işlerde gerek hatalar ve yanlış malzeme seçimi gibi konuları aşarak kusursuz hizmet verme seviyesine ulaştık.

Reklam piyasasındaki pozitif ve negatif davranışları birçok yerde yaşayarak deneyim edindik. Bu sebeple Qugart Design olarak yaptığımız işleri reklam değil Sanat olarak görüp tasarımdan, üretime hatasız işçilikle birleştirerek size ulaştırıyoruz.

Her zaman öncelik siz değerli müşterimizin ihtiyacına uygun projeler üretmek. Bunun için çalışmalarımızı müşterilerimizle birlikte hazırlıyoruz. Müşterilerimizin reklam sektöründeki tüm ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmaktadır. Müşterilerimizle devamlı iletişim de olduğumuz için doğru ilerlediğimizi anlıyoruz. Bir kere iş yapmak değil sürekli hizmet etmek için buradayız. Bünyemizde ihtiyacınız olabilecek; Matbaa Hizmetleri, Serigrafi Hizmetleri, Tabela Hizmetleri gibi alanlarda özenli hizmetlerimiz için bize ulaşın.

Misyonumuz

Yıllardır başka firmalarla çalışmış olup zamanında teslim edilmeyen ve istediği kaliteli bir türlü bulamayan siz müşterilerimiz için önceliğimiz her zaman kalite ve zamanında hizmettir.

Bu kapsamda her yerde duyduğunuz kalite aceleye gelmez yargısını yıkarak en kısa sürede kusursuz hizmet ve sonucunda maksimum müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Vizyonumuz

Akıllarda yer etmiş Avrupa standartları kalitesinde ürün ve hizmeti Ülkemizde yapmak mümkündür.
Bu kalite doğru malzeme ve özenli işçilik birleştirerek olacaktır.

Sonuç ; Qugart Design reklam değil Sanat icra etmek için var olmuştur.